Jestes tutaj: Aktualności arrow SOT
SOT
Szkoła Odkrywców Talentów

Rok szkolny 2010/2011 został ogłoszony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej "Rokiem Odkrywców Talentów". Każda szkoła mogła ubiegać się o tytuł "Szkoły Odkrywców Talentów". Nasze gimnazjum otrzymało taki tytuł w maju 2011r., a Karolina Goździk – zeszłoroczna absolwentka Gimnazjum nr 1 – została zaproszona na Dolnośląską Galę Talentów, gdzie zaprezentowała monodram pt.: „Tusz do rzęs” . (zobacz wideo)

Każdego roku w naszej szkole odbywa się gala talentów.  17 maja 2012 r. mieliśmy przyjemność oglądać talenty naszej szkoły na uroczystości zatytułowanej „Liczy się pasja”. Zobacz krótką relację filmową z tego wydarzenia.

Poniżej prezentować będziemy talenty, które udało nam się odkryć w naszej szkole.

Talenty przedmiotowe

Talenty językowe